O nas

Grupa SayRent

Spółka Akcyjna SayRent Group to połączenie biznesowej pasji i skumulowanych kilkudziesięciu lat doświadczeń całej naszej ekipy w takich tematach jak: leasing, najem dla firm, najem konsumencki, obsługa klienta, finanse i inwestycje, zarządzanie projektami i zespołami.

Razem stworzyliśmy produkt unikatowy w skali kraju – ABONAMENT NA SPOKÓJ: Zapewniamy mobilność osobom prywatnym i małym firmom, dając im łatwy, szybki i bezpieczny dostęp do sprawdzonych samochodów używanych,
w formie wynajmu długoterminowego z kompleksową opieką i opcjonalnym wykupem.

Więcej o osobach tworzących SayRent przeczytasz w sekcji Relacje inwestorskie.

Zarząd

i osoby kluczowe

Robert Gierszon

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Warszawskiego na wydziałach zarządzania. Zarządzał flotami samochodowymi w British American Tobacco, Gillette Polska, Group4 Securicor. Od 2006 roku w branży CFM i leasingowej (LeasePlan, Arval, GetIn Fleet, Fraikin, mLeasing). Jest współwłaścicielem serwisu samochodowego SerwisPlan Sp.z o.o., a w r. 2014 założył własną markę najmu średnioterminowego Rent2Auto, która obecnie wchodzi w skład grupy SayRent.

Joanna Adamska

Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia chemik (Politechnika Krakowska), z pasji od ponad 20 lat działa w branży finansowej, w tym w domach maklerskich. Od 7 lat jest współwłaścicielką butiku inwestycyjnego BJ OPTIMA Sp. z o.o., specjalizującego się w restrukturyzacjach i doradztwie finansowym.

Beata Lisowska

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Inwestor, współwłaścicielka butiku inwestycyjnego BJ OPTIMA Sp. z o.o. Od lat związana z branżą finansową, najbardziej spełnia się w wyszukiwaniu ciekawych inwestycji oraz w bliskiej współpracy z pośrednikami, których z pasją wspiera w oferowaniu ich Klientom najlepszych rozwiązań inwestycyjnych.

Najem długoterminowy

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Auto na abonament dla osób fizycznych

Nasi klienci prywatni potrzebują pełnej mobilności i jednej osoby kontaktowej w każdej sytuacji, żeby czuć się bezpiecznie. Chcą też mieć wybór, czy na koniec kontraktu wykupią samochód, oddadzą, czy zmienią model wynajmowanego auta. Każda z tych opcji jest dla Klienta atrakcyjna, dzięki temu, że wynajem długoterminowy w SayRent jest hybrydą klasycznego najmu, leasingu oraz kredytu.

Wynajem długoterminowy dla firm z opcją wykupu

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz małe firmy chcą cieszyć się indywidualną opieką, jednocześnie korzystając z przywilejów podatkowych. Ważne są dla nich stałe miesięczne wydatki, brak niespodzianek, rata wliczana w koszty działalności oraz elastyczne warunki współpracy i wykupu.

Dlaczego my?

Co dostajesz w pakiecie?

PROSTOTA
I PRZEWIDYWALNOŚĆ

Stała miesięczna rata pokrywająca wszystkie koszty serwisu i kompleksowej obsługi - bez limitów! Prosta oferta, minimum formalności, bez zapisów z gwiazdką. Najem długoterminowy bez niespodzianek.

Dostępność

Wszystkie samochody w naszej ofercie są gotowe do jazdy i czekają na Ciebie na jednym z naszych parkingów. Możesz wypróbować dowolne auto i wyjechać nim już w ciągu godziny.

BEZPIECZEŃSTWO
I ELASTYCZNOŚĆ

Samochody są wyłączną własnością SayRent Group S.A. dzięki temu możemy indywidualnie podejść do każdego klienta. To Ty decydujesz, czy wykupisz od nas swoje auto na koniec kontraktu w atrakcyjnej cenie (wskazanej od początku w umowie).

Pewne samochody

Starannie wyselekcjonowane młode samochody używane (z segmentów B,C, D), z polskich salonów, sprawdzone i przygotowane przez naszych mechaników, bezwypadkowe, z pełną historią serwisową.

RZETELNOŚĆ i Indywidualne podejście

Bez względu na okoliczności - dedykowany opiekun: pomoże, załatwi, zorganizuje. Kompleksowa obsługa, osobisty kontakt i współpraca oparta na zaufaniu to nasz Abonament Na Spokój.

DOŚWIADCZENIE

Wynajmem samochodów w różnych konfiguracjach zajmujemy się już od kilkunastu lat. Wiemy czego nie robić, a co robić i jak to właśnie robić najlepiej!

Abonament na spokój

Dlaczego wierzymy w najem długoterminowy?

Już od 2014 roku rozwijamy i doskonalimy nasz najlepszy produkt – najem średnio- i długoterminowy dla firm oraz osób prywatnych (wcześniej pod markami Lease2 oraz Rent2auto, które obecnie zostały wcielone w skład Grupy SayRent).

Po latach doświadczeń w dużych korporacjach, w świecie leasingu oraz poważnych instytucji finansowych, wiemy bardzo dużo.

Co naszym zdaniem najważniejsze  – wiemy “jak nie robić”. Sami przez wiele przeszliśmy, więc rozumiemy, szanujemy i potrafimy zaspokoić potrzeby małych firm i klientów indywidualnych.

Po latach rozwijania naszych usług, dedykowanych dla tego segmentu, wiemy też “jak robić” – zapewniamy naszym klientom Abonament na spokój: zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i indywidualny kontakt – dlatego zostają z nami na lata.

Wiesz jaki samochód? Wybierz go już teraz!

Nie czekaj! Zobacz jakie to proste!