SayRent Group S.A

W SayRent łączymy pasję do motoryzacji z profesjonalnym podejściem do biznesu. Dzięki transparentności i zaangażowaniu zyskaliśmy uznanie wśród klientów i inwestorów. Działalność firmy to dwa współpracujące ze sobą filary: SayRent Business zajmujący się wynajmem długoterminowym dla firm oraz wynajem konsumencki z możliwością wykupu na koniec kontraktu. Przekonaj się sam, jakie to wspaniałe uczucie mieć partnera, na którego zawsze można liczyć! Poznaj możliwości inwestycyjne jakie dają Ci nasze spółki.
Dowiedz się więcej
Logo SayRent

Zarząd

Robert Gierszon

Robert Gierszon

Prezes Zarządu

Kim jest?

Karierę zawodową rozpoczął w 1996r. w British American Tobacco gdzie odpowiadał za Flotę Samochodową. Następnie w latach 1999 - 2004 pracował w Gillette Poland jako Fleet Manager. Od 2004r. zajmował stanowisko Szefa Floty i Zakupów w G4S. Od 2006 roku w branży CFM i leasingowej: w LeasePlan jako Account Team Manager a następnie w Arval jako Sales Team Manager. W 2013 roku budował nową markę na rynku CFM – Getin Fleet jako Dyrektor Sprzedaży a następnie pracował dla Fraikin Polska jako Dyrektor Handlowy. W latach 2016-2019 w mLeasing jako Projekt Manager w Departamencie Produktów. Jest również członkiem zarządu SayKids SA oraz prezesem SayRent Group SA. Lata spędzone w branży automotive pozwoliły na zdobycie doświadczenia i umiejętności tworzenia zupełnie nowych projektów.

Co robi?

Od 2006 roku w branży CFM i leasingowej, zarządzał zespołem sprzedaży w LeasePlan, Arval. W 2013 roku zbudował nową markę na rynku CFM – Getin Fleet jako dyrektor sprzedaży, a następnie pracował dla Fraikin Polska oraz mLeasing. Jest również członkiem zarządu SayKids SA oraz prezesem SayRent Group SA. Lata spędzone w branży automotive pozwoliły na zdobycie doświadczenia i umiejętności tworzenia zupełnie nowych projektów.

Czytaj dalej
Joanna Adamska

Joanna Adamska

Wiceprezes Zarządu

Kim jest?

Ukończyła Politechnikę Krakowską z tytułem Inżyniera Chemii. Od ponad 20 lat działa w branży inwestycyjnej, w domach maklerskich i instytucjach finansowych.

Co robi?

Od 8 lat założycielka i współwłaścicielka niezależnej kancelarii butikowej BJ OPTIMA Sp. z o.o., specjalizującej się w restrukturyzacjach i doradztwie finansowym. Jest również członkiem zarządu SayKids SA i wice prezeską SayRent SA, gdzie odpowiedzialna jest za finansowanie oraz relacje inwestorskie. Potrafi kreować perspektywiczne inwestycje, analizować portfele i skutecznie odnawiać aktywa klientów.

Czytaj dalej

Paulina Ziomek:

Asystentka Zarządu, paulina.ziomek@sayrent.pl

Nasz zespół

Handlowy i serwis

Piotr Lipiarz

Dyrektor Handlowo-Operacyjny

Cześć, mam na imię Piotr i jestem Dyrektorem Handlowo – Operacyjnym w spółce SayRent. Jestem absolwentem kierunku Mechatronika Pojazdów i Maszyn Roboczych na wydziale SIMR Politechniki Warszawskiej. Motoryzacją pasjonuje się od zawsze, nieustannie poszerzam wiedzę techniczną. Moje doświadczenie, to całe spektrum działań w branży automotive, od przygotowania samochodów poleasingowych do aukcji, poprzez poszukiwanie klienta z sektora B2B, do podpisywania umów o współpracy ramowej z klientem korporacyjnym. Jestem przekonany, że w dzisiejszych czasach usługa wynajmu samochodu jest bardziej opłacalna niż samo posiadanie samochodu. Na co dzień w SayRent staram się przekazywać doświadczenie i entuzjazm całemu zespołowi.

Czytaj dalej

Damian Wyrobek

Sales Manager

Hej. Jestem Damian - absolwent Logistyki Transportu na Akademii Sztuki Wojennej. Chciałbym podzielić się moją pasją, która jest jednocześnie zawodem. Od dzieciństwa interesuję się sektorem transportu w Polsce, a szczególnie rozwiązaniami Fleet Managera, systemami telematycznymi i Rent a Car. Mam doświadczenie w naprawie i diagnozowaniu pojazdów, posiadam certyfikaty zawodowe. Pracuję w SAYRENT, gdzie opiekuję się klientem indywidualnym, wynajmuję auta i odpowiadam za obsługę klientów po wynajęciu.

Czytaj dalej

Marcin Rębalski

Service Manager

Nazywam się Marcin i od najmłodszych lat jestem pasjonatem motoryzacji, co jest poparte ponad 30-letnim doświadczeniem w tej branży. Przeszedłem wszystkie szczeble, od mechanika, doradcy serwisowego, kierownika zmiany po szefa obsługi posprzedażowej w Autoryzowanym Serwisie.

Czytaj dalej

Dominik Podgórski:

Likwidacja szkód,

szkody@sayrent.pl

Marketing

Sara Prokopiak

Marketing Manager

sara.prokopiak@sayrent.pl

Julia Kacprzak

Specjalista ds. Marketingu

julia.kacprzak@sayrent.pl

Księgowość

Olga Grossu

Główna księgowa

olga.grossu@sayrent.pl

Agnieszka Łukasiewicz

Księgowa

agnieszka.lukasiewicz@sayrent.pl

Dział prawny

r.pr. Marcin Niemyjski

marcin.niemyjski@sayrent.pl
Nasz biznes oparty jest na zasadach „FairPlay”. Zaufało nam wielu klientów i inwestorów, co potwierdza nasz dynamiczny wzrost. Decydując się na współpracę z nami gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady działania oraz spokój związany z obsługą floty. Z SayRent zawsze jesteście w dobrych rękach!