NAJEM ŚREDNIOTERMINOWY DLA FIRM - SAYRENT BUSINESS

Kiedy zdecydować się na najem średnioterminowy dla firm?

 • Twoja firma potrzebuje floty przedkontraktowej?
 • Zatrudniasz nowych handlowców i potrzebujesz dodatkowych samochodów?
 • Spodziewasz się dłuższej wizyty ważnych gości i chcesz, żeby mieli do dyspozycji dobry samochód w doskonałym stanie (i z pełną obsługą na terenie całego kraju)?

W każdym z tych wypadków najem średnioterminowy SayRentBusiness to świetne rozwiązanie. Dostajesz do dyspozycji samochody w idealnym stanie, gotowe do jazdy i z pełną obsługą – zdejmujemy Ci z głowy problem zarządzania flotą, którą od nas wynajmujesz. Jesteśmy zawsze pod telefonem, do Twojej dyspozycji.

Usługę opieramy na samochodach nowych, specjalnie pozyskiwanych dla Ciebie i dostosowanych do Twoich potrzeb lub samochodach używanych z zasobów naszej floty. Samochody podstawiamy i odbieramy w uzgodnione z Tobą miejsce na terenie całej Polski. Wszystkie koszty wynajmu uwzględnione są w stawce, jedyne, za co płacisz dodatkowo to paliwo oraz płyn do spryskiwaczy.

Zarząd

i osoby kluczowe

Robert Gierszon

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Warszawskiego na wydziałach zarządzania. Zarządzał flotami samochodowymi w British American Tobacco, Gillette Polska, Group4 Securicor. Od 2006 roku w branży CFM i leasingowej (LeasePlan, Arval, GetIn Fleet, Fraikin, mLeasing). Jest współwłaścicielem serwisu samochodowego SerwisPlan Sp.z o.o., a w r. 2014 założył własną markę najmu średnioterminowego Rent2Auto, która obecnie wchodzi w skład grupy SayRent.

Joanna Adamska

Członek Zarządu

Z wykształcenia chemik (Politechnika Krakowska), z pasji od ponad 20 lat działa w branży finansowej, w tym w domach maklerskich. Od 7 lat jest współwłaścicielką butiku inwestycyjnego BJ OPTIMA Sp. z o.o., specjalizującego się w restrukturyzacjach i doradztwie finansowym.

Za co płacisz?

Sprawdź co dostajesz w pakiecie!

Ubezpieczenie

Cokolwiek by się nie wydarzyło i z czyjejkolwiek winy, Twój samochód firmowy jest chroniony. Jedyne koszty jakie ewentualnie poniesie Twoja firma, to udział własny, który ustalamy przy podpisywaniu umowy.

Pełny serwis

Wszystkie przeglądy, wymiany oleju, filtrów itd., jak również wszelkie naprawy są opłacone. Jedyne, co potrzebujemy od Ciebie i Twoich pracowników to regularne informacje o stanie samochodu i podejrzanych objawach (lampki kontrolne etc.)

Opony

Do każdego naszego pojazdu przypisane są 2 dedykowane komplety opon (letnie i zimowe). Wymiany opon są bezpłatne, umawiasz się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Assistance

W każdej sytuacji Ty lub Twój kierowca możecie do nas zadzwonić i dostaniecie pełne wsparcie techniczne i organizacyjne. Skoordynujemy dla was przeglądy, naprawy, likwidację szkód i samochód zastępczy.

Auto zastępcze

W razie wypadku lub dłuższej awarii zorganizujemy Twojej firmie samochód zastępczy na tak długo jak będzie trzeba. Doskonale wiemy, że dla firmy mobilność jej pracowników to być albo nie być w biznesie.

Warunki wynajmu Auta

Długość kontraktu:od 1 miesiąca Ilość km miesięcznie: do uzgodnienia
Skontaktuj się z opiekunem Klienta :


576 45 00 45

Gwarancja jakości

Z nami masz pewność, że zawsze dojedziesz tam, gdzie chcesz!

Posiadamy zróżnicowaną flotę samochodową. Starannie wybieramy każde auto i dbamy o nie przez cały okres jego użytkowania. Wszystkie egzemplarze serwisowane są w punktach ASO a potencjalne naprawy są przez nas rzetelnie monitorowane. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby w każdym momencie użytkowania ich stan był idealny.

Nasze samochody wynajmowane są przez firmy posiadające restrykcyjne polityki flotowe. To gwarancja, że każdy użytkownik auta dba o nie jak o swoje własne.

To my dopasowujemy się do Twoich potrzeb, przygotowując najbardziej przyjazny plan finansowania i użytkowania auta. Na rynku zdominowanym przez duże podmioty konkurujemy wysoką jakością usług oraz indywidualnym i elastycznym podejściem.

 • Auta w idealnym stanie
 • Starannie wyselekcjonowane
 • Serwisowane w ASO
 • Z polskich salonów

Sayrent business - CFM - ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Jak to działa?

Możesz zlecić nam zarządzanie całą Twoją flotą firmową. Zajmiemy się wszystkimi samochodami i zdejmiemy Ci z głowy wszystkie problemy. Decydując się na współpracę z nami dostajesz full pakiet – od dostawy Twojego samochodu pod drzwi do indywidualnego i zdroworozsądkowego podejścia do rozliczenia wszelkich awarii i usterek.

SAYRENTBUSINESS – COST CUT

Rozumiemy, że dla naszych Klientów CFM najważniejsze jest  mobilności, stałość i przewidywalność kosztów oraz brak ryzyka utraty wartości pojazdu. Wszystkie koszty w jednej stawce zapewniają odpowiednie planowanie.

Aby uniknąć zaskoczenia przy rozliczaniu kosztów przywrócenia auta CFM do stanu normatywnego pod koniec kontraktu, opracowaliśmy dla Ciebie usługę SayRentBusiness Cost Cut, która rozliczana jest z Klientem „per zdarzenie”.

Dysponujemy własnym serwisem mechaniczno-blacharsko-lakierniczym, w którym dokonywane są oględziny i naprawy aut, w tym wg technologii smart repairs.

SAYRENT BUSINESS – SUPPORT

 1. Doradztwo / Analizy / Rekomendacje
  • analiza floty (macro view, rynek, ryzyka, analiza floty w oparciu o wskaźniki, konkluzje, rekomendacje)
  • doradztwo w zakupach nowych aut
 2. Organizacja serwisu
  • umówienie przeglądu / naprawy
  • umówienie na wymianę opon
  • organizacja samochodu zastępczego
 3. Koordynacja
  • wydanie nowego auta lub zdanie auta do firmy
  • przekazanie auta pomiędzy użytkownikami
  • organizacja montażu GPS
 4. Administracja

SAYRENT BUSINESS – ALERT

Szanujemy Twój czas, dlatego przygotowaliśmy usługę SayRent Business Alert.

Jest ona odpowiedzią na różne nieprzewidziane sytuacje związane z użytkowaniem samochodu: usterka lub awaria auta, paląca się kontrolka płynu hamulcowego, itd. Zajmujemy się takim problemem już w ciągu godziny od momentu zgłoszenia. 

SAYRENT BUSINESS – D2D

Transport auta DOOR-TO-DOOR w ramach usługi serwisowania (przegląd, naprawa) lub wymiany opon.

Odbieramy samochód od Ciebie, koordynujemy serwis i podstawiamy gotowe auto pod wskazany przez Ciebie adres.

Najczęściej zadawane pytania..

Na temat wynajmu średnioterminowego dla firm

Samochodem wynajętym od SayRent możesz jeździć Ty lub Twoi pracownicy, a także ich rodziny. Jeżeli chcesz, możemy nazwisko użytkownika wiodącego wpisać w umowę.

Koszty wynikające z zaniedbania klienta (niepoinformowanie SayRent o sygnałach ostrzegawczych lub o konieczności naprawy).
Udział własny w ubezpieczeniu wynikający z umowy.
Koszty administracyjne zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji
Koszty przywrócenia samochodu do stanu normatywnego po zakończonej umowie, jeżeli w trakcie trwania kontraktu nie zgłaszałeś powstałych uszkodzeń i nie korzystałeś z usługi SayRent Business Cost Cut.

W takim wypadku możesz skorzystać z naszej usługi SayRent Business CFM – zarządzanie flotą. Przejmiemy na siebie administrowanie Twoimi samochodami, koordynację napraw, serwisu i wszelkich problemów wynikających z eksploatacji. Wszystkie koszty oprócz kosztów napraw będą ujęte w jednej stałej kwocie obsługi miesięcznej.

potrzebujesz więcej informacji?

Przejdź do strony pytania i odpowiedzi