Wynajem samochodu klienta

Dla kogo jest ta usługa?

Jednym z profili działalności firmy jest usługa wynajmu krótkoterminowego. Jest ona dedykowana dla osób bądź firm, które potrzebują samochodu na kilka dni a nie chcą podpisywać długoterminowej umowy. Dodatkową zaletą jest wygoda, możemy podstawić samochód w dowolne miejsce o dowolnej porze. Podpisując z nami umowę o współpracy zapewnimy Ci mobilność na taki okres jaki sobie życzysz. Wynajem krótkoterminowy może być również zastępstwem komunikacji miejskiej w przypadku pozostawienia samochodu w serwisie. Całość usługi jest rozliczana bezgotówkowo, musisz posiadać jedynie ważne prawo jazdy, konto w banku oraz dowód osobisty. Szybka i uproszczona procedura na pewno Cię zaskoczy i w przyszłości będziesz znowu chciał skorzystać z naszej usługi.

Co zawiera rata?

Sprawdź co dostajesz w pakiecie!

Ubezpieczenie

Cokolwiek by się nie wydarzyło i z czyjejkolwiek winy, Twój samochód jest chroniony. Jedyne koszty jakie ewentualnie ponosisz, to udział własny, który ustalamy przy podpisywaniu umowy.

Pełny serwis

Wszystkie przeglądy, wymiany oleju, filtrów itd., jak również wszelkie naprawy są opłacone. Jedyne, co musisz zrobić to mieć uszy i oczy otwarte, żebyś mógł niezwłocznie nas zawiadomić o lampkach kontrolnych i podejrzanych odgłosach.

Opony

Do Twojego pojazdu przypisane są 2 dedykowane komplety opon (letnie i zimowe). Wymiany opon są bezpłatne, umawiasz się w dogodnym dla Ciebie miejscu, gdzie relokujemy Twoje ogumienie.

Assistance

W każdej sytuacji możesz do nas zadzwonić i dostaniesz wsparcie techniczne i organizacyjne. Skoordynujemy dla Ciebie przeglądy, naprawy, likwidację szkód i samochód zastępczy.

Auto zastępcze

W razie wypadku lub dłuższej awarii zorganizujemy Ci samochód zastępczy na tak długo jak będzie trzeba.

Warunki wynajmu Auta

Długość kontraktu:36 miesięcy Ilość km miesięcznie: 2000 km

System finansowania

Jak to działa?

Najem długoterminowy w Sayrent łączy w sobie wszystkie zalety zakupu ratalnego i leasingu oraz klasycznego najmu. Na początek przelewasz nam jednorazowo wpłatę własną, później co miesiąc stałe raty, a na koniec możesz auto wykupić (lub nie – jak chcesz!). W zamian spokojnie jeździsz, a my zajmujemy się całą resztą.

Wpłata własna

Podpisując umowę dokonujesz wpłaty własnej, która standardowo wynosi od 5 do 20% wartości samochodu. Wartość Twojej wpłaty obniża wysokość kwoty pozostałej do sfinansowania. Dlatego im wyższa wpłata własna tym niższa rata. Kwota wykupu pozostaje bez zmian.

Rata

Stała miesięczna kwota, którą płacisz za użytkowanie samochodu. Zawiera się w niej wszystko, czego potrzebujesz, żeby móc po prostu jeździć swoim autem i niczym się nie przejmować, wiedząc, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. To Twój Abonament na spokój.

Dodatkowe KM

W pakiecie dostajesz od nas np. 2000km miesięcznie, czyli np. 24 tysiące na 2 lata. Jeżeli pod koniec umowy okaże się, że przejechałeś więcej – za dodatkowe kilometry zapłacisz nadbieg. Możesz też renegocjować umowę w trakcie jej trwania.

Opcjonalny wykup

W naszej ofercie mamy tylko młode auta używane, sprawdzone i starannie wyselekcjonowane, specjalnie po to, żebyś po upływie 2 lat mógł zdecydować czy wykupisz samochód za bardzo rozsądną kwotę (z góry oznaczoną w umowie), czy też nie. Możesz też wskazać innego kupującego.

Wiesz jaki samochód?
Wybierz go już teraz!

Nie czekaj! Zobacz jakie to proste!