Zalety wynajmu

Dlaczego najem długoterminowy dla firm ma sens?

Dlatego, że nasi firmowi Klienci biorąc samochód w wynajem długoterminowy uzyskują bezpieczeństwo, stałą ratę i elastyczność. Dzięki SayRent mogą zapewnić wszystkim swoim pracownikom pełną mobilność i indywidualne wsparcie w każdej sytuacji, a do tego korzystają z przywilejów podatkowych i mogą spokojnie prowadzić swój biznes wiedząc dokładnie jakie ponoszą miesięczne koszty związane z flotą.

Co zawiera rata?

Sprawdź co dostajesz w pakiecie!

Ubezpieczenie

Cokolwiek by się nie wydarzyło i z czyjejkolwiek winy, Twój samochód firmowy jest chroniony. Jedyne koszty jakie ewentualnie poniesie Twoja firma, to udział własny, który ustalamy przy podpisywaniu umowy.

Pełny serwis

Wszystkie przeglądy, wymiany oleju, filtrów itd., jak również wszelkie naprawy są opłacone. Jedyne, co potrzebujemy od Ciebie i Twoich pracowników to regularne informacje o stanie samochodu i podejrzanych objawach (lampki kontrolne etc.)

Opony

Do każdego naszego pojazdu przypisane są 2 dedykowane komplety opon (letnie i zimowe). Wymiany opon są bezpłatne, umawiasz się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Assistance

W każdej sytuacji Ty lub Twój kierowca możecie do nas zadzwonić i dostaniecie pełne wsparcie techniczne i organizacyjne. Skoordynujemy dla was przeglądy, naprawy, likwidację szkód i samochód zastępczy.

Auto zastępcze

W razie wypadku lub dłuższej awarii zorganizujemy Twojej firmie samochód zastępczy na tak długo jak będzie trzeba. Doskonale wiemy, że dla firmy mobilność jej pracowników to być albo nie być w biznesie.

Warunki wynajmu Auta

Długość kontraktu:36 miesięcy Ilość km miesięcznie: 2000 km

System finansowania

Jak to działa?

Na początek przelewasz nam jednorazowo wpłatę własną, później co miesiąc stałe raty, a na koniec możesz auto wykupić (lub nie – jak chcesz!). W zamian spokojnie jeździcie, a my zajmujemy się całą resztą. Żaden z Twoich pracowników nie musi się niczym martwić.

Wpłata własna

Podpisując umowę dokonujesz wpłaty własnej, która typowo wynosi od 5 do 20% wartości samochodu. Wartość Twojej wpłaty obniża wysokość kwoty pozostałej do sfinansowania. Dlatego im wyższa wpłata własna tym niższa rata.

Rata

Stała miesięczna kwota, którą płacisz za użytkowanie samochodu i możesz wliczyć w koszty funkcjonowania firmy. Zawiera się w niej wszystko, czego potrzebujesz, żebyście (Ty i Twoi pracownicy) mogli jeździć spokojnie. To Twój firmowy Abonament na spokój.

Dodatkowe KM

W pakiecie dostajesz od nas standardowo 2000 km miesięcznie, czyli 72 tysiące na 3 lata. Jeżeli pod koniec umowy okaże się, że sumarycznie przejechałeś więcej – dopłacisz za dodatkowe kilometry wg stawki nadbiegu. Możesz też renegocjować umowę w trakcie jej trwania.

Opcjonalny wykup

Pod koniec umowy możesz auto  wykupić za bardzo atrakcyjną kwotę (z góry ustaloną w umowie), wskazać kupującego lub.. zostawić ten samochód nam i po prostu wynająć od nas następny!

Gwarancja jakości

Z nami masz pewność, że zawsze dojedziesz tam, gdzie chcesz!

Oferujemy tylko sprawdzone przez nas młode samochody używane (najczęściej 1-2 letnie) z segmentów B,C i D. Niektóre z nich to auta poleasingowe. Każdy samochód przechodzi proces skrupulatnej weryfikacji przez naszych serwisantów i zostaje przygotowany do jazdy. Chcemy, żebyś od razu po podpisaniu umowy mógł nim spokojnie pojechać do firmy (albo gdziekolwiek zechcesz!)..

  • Sprawdzone auta
  • Starannie wyselekcjonowane
  • Bezwypadkowe
  • Z polskich salonów

Wiesz jaki samochód?
Wybierz go już teraz!

Nie czekaj! Zobacz jakie to proste!

Zalety najmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy a leasing

Specjalizujemy się w najmie długoterminowym, mamy w nim największe doświadczenie i setki zadowolonych Klientów, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.

  GotówkaLeasingNajem z wykupem
opcjonalnym w SayRent
Możliwość sfinansowania
samochodu używanego
Przewidywalne koszty
z miesiąca na miesiąc
Ubezpieczenie / assistance
i samochód zastępczy w pakiecie
Naprawy, przeglądy, opony,
wymiana opon w pakiecie

Poznaj naszą ofertę

Nasze samochody

Najczęściej zadawane pytania..

Na temat wynajmu długoterminowego dla firm

Samochodem wynajętym od SayRent możesz jeździć Ty lub Twoi pracownicy, a także ich rodziny. Jeżeli chcesz, możemy nazwisko użytkownika wiodącego wpisać w umowę.

Wynajem długoterminowy dla firm w SayRent spełnia warunki leasingu operacyjnego i na tej podstawie jego rata może zostać wliczona w koszty Twojej firmy.

Koszty wynikające z zaniedbania klienta (niepoinformowanie SayRent o sygnałach ostrzegawczych lub o konieczności naprawy).
Udział własny w ubezpieczeniu wynikający z umowy.
Koszty administracyjne zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji
Koszty przywrócenia samochodu do stanu normatywnego po zakończonej umowie, jeżeli nie zdecydujesz się na wykupienie auta.

potrzebujesz więcej informacji?

Przejdź do strony pytania i odpowiedzi