Dla inwestorów

Stabilny model biznesowy

Grupa SayRent prowadzi działalność w formie Spółki Akcyjnej, dzięki czemu możemy działać w pełni niezależnie od podmiotów trzecich i dużych instytucji finansowych, a wszystkie samochody są naszą wyłączną własnością. Możemy swobodnie nimi dysponować i dostosowywać nasze usługi do potrzeb Klientów i elastycznie odpowiadać na zmiany na rynku. Dzięki temu nasze produkty są konkurencyjne a model biznesowy stabilny i rentowny.

aktualności

SayRentNews

Nasz pierwszy salon stacjonarny otworzył swoje podwoje!

Przyjdź, zobacz nasze samochody, porozmawiaj z doradcą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Zapraszamy na ulicę Rudzką 26A w Warszawie, budynek Kia Krzewscy.

Luty i marzec upłynęły pod znakiem szeroko zakrojonych negocjacji z kilkoma spółkami z sektora najmu średnio- oraz długoterminowego. Już niebawem oddamy do naszej oferty nowe, starannie wyselekcjonowane modele.

Do zespołu SayRent Group S.A. dołączył w lutym Krystian Moński – młody i dynamiczny przedstawiciel handlowy z doświadczeniem na rynku najmu samochodów. Krystian będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych (usługa SayRentBusiness) oraz okazjonalnie wesprze Piotra Kacprzaka w opiece nad klientami indywidualnymi.

W lutym rozpoczęte zostały rozmowy z funduszem VC, który wykazał bardzo duże zainteresowanie oraz chęć inwestycji w nasz projekt ze szczególnym naciskiem na wprowadzenie innowacyjnej technologii wsparcia procesu pozyskiwania kapitału. Taka forma znacząco zmniejszyłaby pozyskanie środków poprzez equity, co w przełożeniu dałoby dużo większe zyski dla spółki oraz podniosłoby wartość w przeliczeniu na akcje.

SayRentBusiness – to oferta obejmująca usługi najmu średnioterminowego dla firm oraz kompleksowego zarządzania flotą firmową, wspieramy lub przejmujemy rolę firmowych managerów floty. Dzięki niej zapewniamy natychmiastową mobilność pracowników, właścicieli oraz gości naszych klientów biznesowych i kompleksową opiekę w każdej sytuacji.

SayRentBack – nowy produkt dla osób, które posiadają własny samochód, ale potrzebują gotówki, jednocześnie chcąc dalej nim jeździć. SayRent sprawdza stan techniczny pojazdu, wykupuje go i odnajmuje byłemu właścicielowi (z opcją ponownego wykupu pod koniec kontraktu).

Pierwsza połowa stycznia 2021 zaowocowała zakupem w Opel Żoliborz ciekawej partii samochodów z przeznaczeniem na konsumencki najem długoterminowy (auta 1,5-roczne z bardzo niskim przebiegiem w cenie 3-letnich).

Żeby optymalnie wykorzystać czas naszego zespołu, od lutego wprowadziliśmy system automatyzacji generowania oraz wysyłki faktur elektronicznych dla klientów wszystkich spółek grupy. Rozpoczęliśmy również proces automatyzacji działań związanych z marketingiem digitalowym.

W grudniu 2020 Grupa SayRent S.A. zakupiła 2 spółki z sektora najmu długoterminowego, przejmując ich aktywną flotę w liczbie 65 samochodów (wraz z kontraktami u klientów biznesowych oraz prywatnych).

Zarząd

i osoby kluczowe

Robert Gierszon

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Warszawskiego na wydziałach zarządzania. Zarządzał flotami samochodowymi w British American Tobacco, Gillette Polska, Group4 Securicor. Od 2006 roku w branży CFM i leasingowej (LeasePlan, Arval, GetIn Fleet, Fraikin, mLeasing). Jest współwłaścicielem serwisu samochodowego SerwisPlan Sp.z o.o., a w r. 2014 założył własną markę najmu średnioterminowego Rent2Auto, która obecnie wchodzi w skład grupy SayRent.

Joanna Adamska

Członek Zarządu

Z wykształcenia chemik (Politechnika Krakowska), z pasji od ponad 20 lat działa w branży finansowej, w tym w domach maklerskich. Od 7 lat jest współwłaścicielką butiku inwestycyjnego BJ OPTIMA Sp. z o.o., specjalizującego się w restrukturyzacjach i doradztwie finansowym.

Beata Lisowska

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Inwestor, współwłaścicielka butiku inwestycyjnego BJ OPTIMA Sp. z o.o. Od lat związana z branżą finansową, najbardziej spełnia się w wyszukiwaniu ciekawych inwestycji oraz w bliskiej współpracy z pośrednikami, których z pasją wspiera w oferowaniu ich Klientom najlepszych rozwiązań inwestycyjnych.

Jacek Kazimierczak

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Z wykształcenia jest inżynierem, z pasji i doświadczenia inwestorem i doradcą finansowym. Od 18 lat doradza klientom, jak inwestować kapitał, nie tylko w oparciu o klasyczne instrumenty finansowe. Szczególnie upodobał sobie aktywa niepubliczne, inwestycje w nieruchomości ziemskie oraz obszar deweloperski, który znów dynamicznie się rozwija.

Piotr Kacprzak

Szef Logistyki i IT

Piotr jest studentem ostatniego roku Uczelni Techniczno-Handlowej, na kierunku Inżynieria Oprogramowania. Pragnąc rozwijać pasję do motoryzacji w 2018 roku rozpoczął pracę w branży wynajmu samochodów. Pierwsze doświadczenie zdobywał w firmie Panek S.A., skąd po pół roku przeniósł się do SayRent, gdzie jest odpowiedzialny za szeroko pojęte zarządzanie flotą i obsługę Klienta indywidualnego oraz korporacyjnego.