Finansowanie SayRentBack

Zobacz jak to działa!

1

Wskazujesz wymarzone auto

i zamawiasz u nas jego finansowanie
2

Weryfikujemy samochód

i przygotowujemy dokumenty
3

Podpisujesz umowę

i odjeżdżasz

Wynajem samochodu klienta

Dla kogo jest ta usługa?

Tę usługę stworzyliśmy dla osób i firm, które mają niestandardowe wymagania co do samochodu, którym będą jeździć, a jednocześnie nie chcą martwić się kosztami i formalnościami związanymi z jego eksploatacją ORAZ dla osób posiadających samochód, chcących uwolnić kapitał.

 

Jeżeli masz konkretne wymagania co do pojazdu – szukasz go na własną rękę, a kiedy znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania – podajesz nam kontakt do sprzedającego. My zajmujemy się resztą: weryfikujemy stan techniczny, przygotowujemy auto do jazdy, załatwiamy wszystkie formalności. Jeżeli wszystko jest ok – pozostaje już tylko podpisać umowę, wpłacić opłatę wstępną i jeździć:)

 

Usługa SayRentBack – leasing zwrotny i skup aut od osób prywatnych oraz firm – możesz zgłosić się do nas ze swoim samochodem, nie starszym niż 4 lata, którego jesteś właścicielem lub leasingobiorcą. Kupimy go od Ciebie, uwalniasz w ten sposób kapitał, a autem nadal jeździsz jak swoim. Nam będziesz płacił miesięczną ratę, my zajmiemy się formalnościami i eksploatacją. Na koniec umowy możesz (ale nie musisz) z powrotem wykupić od nas auto lub wskazać innego kupującego.

Co zawiera rata?

Sprawdź co dostajesz w pakiecie!

Ubezpieczenie

Cokolwiek by się nie wydarzyło i z czyjejkolwiek winy, Twój samochód jest chroniony. Jedyne koszty jakie ewentualnie ponosisz, to udział własny, który ustalamy przy podpisywaniu umowy.

Pełny serwis

Wszystkie przeglądy, wymiany oleju, filtrów itd., jak również wszelkie naprawy są opłacone. Jedyne, co musisz zrobić to mieć uszy i oczy otwarte, żebyś mógł niezwłocznie nas zawiadomić o lampkach kontrolnych i podejrzanych odgłosach.

Opony

Do Twojego pojazdu przypisane są 2 dedykowane komplety opon (letnie i zimowe). Wymiany opon są bezpłatne, umawiasz się w dogodnym dla Ciebie miejscu, gdzie relokujemy Twoje ogumienie.

Assistance

W każdej sytuacji możesz do nas zadzwonić i dostaniesz wsparcie techniczne i organizacyjne. Skoordynujemy dla Ciebie przeglądy, naprawy, likwidację szkód i samochód zastępczy.

Auto zastępcze

W razie wypadku lub dłuższej awarii zorganizujemy Ci samochód zastępczy na tak długo jak będzie trzeba.

Warunki wynajmu Auta

Długość kontraktu:36 miesięcy Ilość km miesięcznie: 2000 km

System finansowania

Jak to działa?

Najem długoterminowy w Sayrent łączy w sobie wszystkie zalety zakupu ratalnego i leasingu oraz klasycznego najmu. Na początek przelewasz nam jednorazowo wpłatę własną, później co miesiąc stałe raty, a na koniec możesz auto wykupić (lub nie – jak chcesz!). W zamian spokojnie jeździsz, a my zajmujemy się całą resztą.

Wpłata własna

Podpisując umowę dokonujesz wpłaty własnej, która standardowo wynosi od 5 do 20% wartości samochodu. Wartość Twojej wpłaty obniża wysokość kwoty pozostałej do sfinansowania. Dlatego im wyższa wpłata własna tym niższa rata. Kwota wykupu pozostaje bez zmian.

Rata

Stała miesięczna kwota, którą płacisz za użytkowanie samochodu. Zawiera się w niej wszystko, czego potrzebujesz, żeby móc po prostu jeździć swoim autem i niczym się nie przejmować, wiedząc, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. To Twój Abonament na spokój.

Dodatkowe KM

W pakiecie dostajesz od nas np. 2000km miesięcznie, czyli np. 24 tysiące na 2 lata. Jeżeli pod koniec umowy okaże się, że przejechałeś więcej – za dodatkowe kilometry zapłacisz nadbieg. Możesz też renegocjować umowę w trakcie jej trwania.

Opcjonalny wykup

W naszej ofercie mamy tylko młode auta używane, sprawdzone i starannie wyselekcjonowane, specjalnie po to, żebyś po upływie 2 lat mógł zdecydować czy wykupisz samochód za bardzo rozsądną kwotę (z góry oznaczoną w umowie), czy też nie. Możesz też wskazać innego kupującego.

Zalety najmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy a leasing

Nasz wynajem długoterminowy to prawdziwy Abonament na spokój, który łączy w sobie elastyczność z przewidywalnością. Mogą to potwierdzić setki zadowolonych klientów TUTAJ.

  GotówkaKredytLeasingNajem z wykupem opcjonalnym w SayRent
Zakup auta przez osobę prywatną
Zakup auta dla firmy
Możliwość sfinansowania samochodu używanego
Przewidywalne koszty z miesiąca na miesiąc
Ubezpieczenie / assistance i samochód zastępczy w pakiecie
Naprawy, przeglądy, opony, wymiana opon w pakiecie

Wiesz jaki samochód?
Wybierz go już teraz!

Nie czekaj! Zobacz jakie to proste!