Zalety wynajmu

Dlaczego warto wynajmować auto długoterminowo?

Najem długoterminowy dla osób fizycznych, w przeciwieństwie do zakupu samochodu w kredycie bądź za gotówkę, daje poczucie pełnego spokoju. Nie dość, że możesz wypróbować samochód i wyjechać nim od nas od razu po podpisaniu umowy, to jeszcze dostajesz pełną opiekę i rozsądnej wysokości miesięczną ratę, która zawiera wszystkie możliwe koszty. A na dodatek – pod koniec kontraktu możesz swoje auto wykupić, ale wcale nie musisz tego robić – wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś czuł się bezpiecznie.

Wiesz, że cokolwiek by się nie działo – zaopiekujemy się Tobą i pomożemy, a wszystko wliczone jest w koszty. Abonament na spokój w SayRent to:

  • PROSTOTA I PRZEWIDYWALNOŚĆ
  • DOSTĘPNOŚĆ

  • PEWNE SAMOCHODY

  • BEZPIECZEŃSTWO I ELASTYCZNOŚĆ
  • RZETELNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

  • DOŚWIADCZENIE

Co zawiera rata?

Sprawdź co dostajesz w pakiecie!

Ubezpieczenie

Cokolwiek by się nie wydarzyło i z czyjejkolwiek winy, Twój samochód jest chroniony. Jedyne koszty jakie ewentualnie ponosisz, to udział własny, który ustalamy przy podpisywaniu umowy.

Pełny serwis

Wszystkie przeglądy, wymiany oleju, filtrów itd., jak również wszelkie naprawy są opłacone. Jedyne, co musisz zrobić to terminowo dokonywać przeglądów serwisowych oraz mieć uszy i oczy otwarte, żebyś mógł niezwłocznie nas zawiadomić o palących się lampkach kontrolnych i podejrzanych odgłosach w twoim samochodzie.

Opony

Do Twojego pojazdu przypisane są 2 dedykowane komplety opon (letnie i zimowe). Wymiany ogumienia są bezpłatne, umawiasz się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, a my zajmujemy się resztą.

Assistance

W każdej sytuacji możesz do nas zadzwonić - dostaniesz wsparcie techniczne i organizacyjne. Skoordynujemy dla Ciebie przeglądy, naprawy, likwidację szkód i samochód zastępczy.

Auto zastępcze

W razie wypadku lub dłuższej awarii zorganizujemy Ci samochód zastępczy na tak długo jak będzie trzeba.

Warunki wynajmu Auta

Długość kontraktu:36 miesięcy Ilość km miesięcznie: 2000 km

System finansowania

Jak to działa?

Konsumencki najem długoterminowy w SayRent łączy w sobie wszystkie zalety zakupu ratalnego i leasingu oraz klasycznego najmu. Na początek przelewasz nam jednorazowo wpłatę własną, później
co miesiąc stałe raty, a na koniec możesz auto wykupić (lub nie – jak chcesz!). W zamian spokojnie jeździsz, a my zajmujemy się całą resztą.

Wpłata własna

Podpisując umowę dokonujesz wpłaty własnej, która typowo wynosi od 5 do 20% wartości samochodu. Wartość Twojej wpłaty obniża wysokość kwoty pozostałej do sfinansowania. Dlatego im wyższa wpłata własna tym niższa rata. Kwota wykupu pozostaje bez zmian.

Rata

Stała miesięczna kwota, którą płacisz za użytkowanie samochodu. Zawiera się w niej wszystko, czego potrzebujesz, żeby móc po prostu jeździć swoim autem i niczym się nie przejmować, wiedząc, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. To Twój Abonament na spokój.

Dodatkowe KM

W pakiecie dostajesz od nas standardowo 2000 km miesięcznie, czyli 72 tysiące na 3 lata. Jeżeli pod koniec umowy okaże się, że sumarycznie przejechałeś więcej – dopłacisz za dodatkowe kilometry wg stawki nadbiegu. Możesz też renegocjować umowę w trakcie jej trwania.

Opcjonalny wykup

Pod koniec umowy możesz zdecydować czy wykupisz samochód za bardzo atrakcyjną kwotę (z góry oznaczoną w umowie), czy też nie. Możesz również wskazać innego kupującego.

Gwarancja jakości

Z nami masz pewność, że zawsze dojedziesz tam, gdzie chcesz!

Oferujemy tylko sprawdzone przez nas samochody używane, najczęściej 1-2 letnie, z segmentów B,C i D. Niektóre z nich to auta poleasingowe. Każde przechodzi proces skrupulatnej weryfikacji przez naszych serwisantów i zostaje przez nich przygotowane do jazdy. Robimy wszystko, żebyś od razu po podpisaniu umowy mógł nim spokojnie pojechać do domu (albo gdziekolwiek zechcesz!).

  • Sprawdzone auta
  • Starannie wyselekcjonowane
  • Bezwypadkowe
  • Z polskich salonów

Wiesz jaki samochód?
Wybierz go już teraz!

Nie czekaj! Zobacz jakie to proste!

Zalety najmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy a kredyt

Specjalizujemy się w najmie długoterminowym, mamy w nim największe doświadczenie i setki zadowolonych klientów, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.

  GotówkaKredytNajem z wykupem
opcjonalnym w SayRent
Możliwość sfinansowania
samochodu używanego
Przewidywalne koszty
z miesiąca na miesiąc
Ubezpieczenie / assistance
i samochód zastępczy w pakiecie
Naprawy, przeglądy, opony,
wymiana opon w pakiecie

Poznaj naszą ofertę

Nasze samochody

Najczęściej zadawane pytania..

Na temat aut na abonament

Nasz Abonament na spokój zawiera w sobie wszystko. Płacisz stałą comiesięczną ratę, która pokrywa wszystkie koszty związane z eksploatacją Twojego samochodu (przeglądy i ich koordynację, wszelkie naprawy, wymianę opon i 2 zestawy ogumienia, ubezpieczenie, assistance, samochód zastępczy w razie awarii lub wypadku, oraz usługę concierge na terenie Warszawy). Jedyne o co musisz zadbać to tankowanie i płyn do spryskiwaczy:)

Jest to wpłata, którą uiszczasz przy podpisaniu umowy i która obniża kwotę do spłaty. Stanowi ona typowo od 5 do 20% wartości samochodu – im wyższa, tym niższa będzie Twoja rata.

Biorąc samochód w konsumencki najem długoterminowy możesz przestać się martwić wszelkimi kosztami jego eksploatacji i organizacją. My przypomnimy Ci kiedy będzie zbliżał się termin przeglądu, dostarczymy opony do zmiany do wskazanego przez Ciebie serwisu oraz skoordynujemy wszystkie formalności i postępowanie w razie ewentualnej kolizji. A Ty po prostu jeździsz!

potrzebujesz więcej informacji?

Przejdź do strony pytania i odpowiedzi